Moondrop Quarks
1.299 TL
BağlantıKablolu
Kulaklık TipiKanal İçi
Gürültü ÖnlemePasif Gürültü Önleme
Bluetooth -
Batarya -
Ağırlık g
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-02-2026 | 1.299 TL |
| 16-03-2026 | 1.208 TL |
| 20-04-2026 | 1.299 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu kulaklık kimler için uygun?
Moondrop Quarks modeli özellikle genel kullanım için kulaklık arayanlar için uygundur.
Moondrop Quarks Avantajları
- Pasif gürültü yalıtımı ile ortam seslerini azaltır
- Kompakt kulak içi tasarım ile taşınabilir yapı
Dezavantajları
- Mikrofon bulunmaması görüşmeler için dezavantaj
GENEL BİLGİLER
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kullanım Alanı | Genel Kullanım |
| Uyumluluk | Çoklu Platform |
SES ÖZELLİKLERİ
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Hassasiyet | 116 dB |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Empedans | 16 Ohm |
| Sürücü Çapı | 6 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü, Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Yok |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Kumanda | Yok |
| Renk Seçenekleri | Gri |