Nothing Ear (3)
7.358 TL
BağlantıTam Kablosuz
Kulaklık TipiKanal İçi
Gürültü ÖnlemeAktif Gürültü Önleme (ANC)
Bluetooth5.4
Batarya10 saat
Ağırlık10 g
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 20-04-2026 | 7.358 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu kulaklık kimler için uygun?
Nothing Ear (3) modeli özellikle toplu taşımada ve seyahatte müzik dinleyenler, online toplantı ve telefon görüşmeleri yapanlar, hafif ve konforlu kulaklık arayanlar için uygundur.
Nothing Ear (3) Avantajları
- Aktif gürültü önleme (ANC) desteği
- Kompakt kulak içi tasarım ile taşınabilir yapı
- Bluetooth 5.4 ile düşük gecikme ve stabil bağlantı
- Dahili mikrofon ile net telefon görüşmeleri
- 10 g hafif tasarım ile uzun süreli konfor
Dezavantajları
- 10 saat batarya süresi yoğun kullanımda yetersiz kalabilir
GENEL BİLGİLER
| Aile | Nothing Ear |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Amacı | Müzik, Oyun |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet, Bilgisayar |
| Uyumluluk | Android, iOS, Windows, Mac |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan, Siri Asistan |
| Sensör | Dokunmatik Sensör, Yakınlık Sensörü, Ses Alma Sensörü (VPU) |
| Özellikler | Ekolayzır Modu, Ortam Sesi Modu, Derin Bas, Alüminyum Şarj Kutusu, Google Fast Pair, Kulaklığımı Bul, Microsoft Swift Pair, Mikrofonlu Şarj Kutusu, Otomatik Oynatma ve Duraklatma |
SES ÖZELLİKLERİ
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | Konumsal Ses (Spatial Audio) |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Azami Dış Gürültü | -45dB |
| Azami Etki | 5 kHz |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Var |
| Örnekleme Derinliği | 24 bit |
| Örnekleme Frekansı | 96 kHz |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 40 kHz |
| Empedans | 32 Ohm |
| Sürücü Çapı | 12 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü, PMI+TPU Diyafram |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü/Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Sayısı | 8 mikrofonlu |
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Standardı | 5.4 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC, LDAC, SBC |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kablolu Kullanabilme | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 10 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 3.5 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 38 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Yoğun) | 15.5 saat |
| Şarj Tipi | Kablosuz Şarj Kutusu, USB-C |
| Şarj Süresi (Kutu) | 70 dk |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Süresi | 5 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 10 sa |
| Batarya (Kulaklık) | 55 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 500 mAh |
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
| Aydınlatma | Yok |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Toz) | IP5X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol, Müzik Kontrol, Ses Kontrol |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Beyaz |
| Ağırlık | 10.4 g |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 71.4 g |