Razer Kraken Pro
500 TL
BağlantıKablolu
Kulaklık TipiKulak Çevreleyen
Gürültü Önleme
Bluetooth -
Batarya -
Ağırlık g
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 03-03-2026 | 500 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu kulaklık kimler için uygun?
Razer Kraken Pro modeli özellikle online toplantı ve telefon görüşmeleri yapanlar için uygundur.
Razer Kraken Pro Avantajları
- Dahili mikrofon ile net telefon görüşmeleri
Dezavantajları
- Gürültü yalıtım olmadığı için gürültülü ortamlarda zorluk yaşayabilirsiniz.
GENEL BİLGİLER
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Uyumluluk | Android, iOS, Mac |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı, Kafa Bandı Yastığı |
SES ÖZELLİKLERİ
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Hassasiyet | 110 dB |
| Maksimum Güç | 50 mW |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Empedans | 32 Ohm |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Özelliği | Gizlenebilir Mikrofon |
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | L Tipi Jak |
| Kablo Uzunluğu | 130 cm |
| Konnektör Kaplaması | Altın |
| Bluetooth | Yok |
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol, Mikrofon Kontrol |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Beyaz, Yeşil |