Asus TUF Gaming VG34VQEL1A
71
18.960 TL
Ekran Boyutu34.00"
Yenileme Hızı100 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük StdUWQHD
Panel TipiKavisli (Curved)
HDMI2
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörVar
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Asus TUF Gaming VG34VQEL1A Avantajları
  • 34" geniş ekran boyutu ile çoklu görev ve içerik üretimi için ideal
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • Kavisli ekran yapısı ile daha sürükleyici izleme deneyimi
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
  • Dahili hoparlör ile harici ses sistemine ihtiyaç duymaz
Dezavantajları
  • USB-C bağlantısı yok
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 34 İnç
Ekran Boyutu (cm) 86.4 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 3440x1440 piksel
Çözünürlük Standardı UWQHD
Yenileme Hızı 100 Hz
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~100 Hz
Ekran En-Boy Oranı 21:9
Piksel Yoğunluğu 110 PPI
Piksel Aralığı 0.232 mm
Kontrast Oranı (Statik) 3000:1
Kontrast Oranı (Dinamik) 100.000.000:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Ekran Panel Tipi Kavisli (Curved)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 128 %
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Var
USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
USB-A (Type-A) Adedi 3
USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +20 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -10 º
Swivel Aralığı (+) +10 º
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 807.8 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 540.6 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 248.5 mm
Ekran Genişliği 807.8 mm
Ekran Yüksekliği 370.3 mm
Ekran Derinliği 111 mm
Ekran Ağırlığı 5.79 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 8.07 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Arka Kapak Rengi Siyah
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 31 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 48 kWh
Güç Tüketimi (Tipik) 29.5 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Var
Hoparlör Gücü (RMS) 4 W