Dahua LM34-E330CA
71
13.492 TL
Ekran Boyutu34.00"
Yenileme Hızı200 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük StdUWQHD
Panel TipiKavisli (Curved)
HDMI2
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Dahua LM34-E330CA Avantajları
  • 34" geniş ekran boyutu ile çoklu görev ve içerik üretimi için ideal
  • 200 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • Kavisli ekran yapısı ile daha sürükleyici izleme deneyimi
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
Dezavantajları
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 34 İnç
Ekran Boyutu (cm) 86.4 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 3440x1440 piksel
Çözünürlük Standardı UWQHD
Yenileme Hızı 200 Hz
Dual Mode Yok
Ekran En-Boy Oranı 21:9
Piksel Yoğunluğu 110 PPI
Piksel Aralığı 0.232 mm
Kontrast Oranı (Statik) 3500:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Renk Derinliği 8 (6 bit + FRC) bit
Ekran Panel Tipi Kavisli (Curved)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
Adobe RGB Desteği Var
Adobe RGB Kapsamı 85 %
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 120 %
DCI-P3 Desteği Var
DCI-P3 Kapsamı 85 %
NTSC Desteği Var
NTSC Kapsamı 85 %
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Giriş Adedi 2
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +15 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -35 º
Swivel Aralığı (+) +35 º
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 100 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 810.4 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 515.5 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 242.8 mm
Ekran Genişliği 810.4 mm
Ekran Yüksekliği 361.5 mm
Ekran Derinliği 132.1 mm
Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.3 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Arka Kapak Rengi Siyah
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 30 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 43 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 70 W
Güç Tüketimi (Tipik) 47 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W