Fazeon X24F165S
60
4.184 TL
Ekran Boyutu23.80"
Yenileme Hızı165 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdFHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Fazeon X24F165S Avantajları
  • 23.8" kompakt ekran boyutu ile masaüstünde az yer kaplar
  • 165 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • HDMI 2.1 desteği ile yüksek çözünürlük ve yenileme hızı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
Dezavantajları
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 23.8 İnç
Ekran Boyutu (cm) 60.5 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 piksel
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 165 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 93 PPI
Piksel Aralığı 0.274 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 250 cd/m²
Tepki Süresi 5 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
Adobe RGB Desteği Var
Adobe RGB Kapsamı 75 %
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
DCI-P3 Desteği Var
DCI-P3 Kapsamı 74 %
Diğer Ekran Özellikleri Fast IPS, Yansımasız (Anti-glare)
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.1
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Arka Kapak Rengi Siyah
VESA Desteği Var
VESA Standardı 75x75 mm