Fazeon X25F240PW
64
6.323 TL
Ekran Boyutu24.50"
Yenileme Hızı240 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdFHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Fazeon X25F240PW Avantajları
  • 240 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
Dezavantajları
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 24.5 İnç
Ekran Boyutu (cm) 62.2 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 piksel
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 240 Hz
Dual Mode Yok
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~240 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 90 PPI
Piksel Aralığı 0.282 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Tepki Süresi 0.5 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
Adobe RGB Desteği Var
Adobe RGB Kapsamı 95 %
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
DCI-P3 Desteği Var
DCI-P3 Kapsamı 94 %
NTSC Desteği Var
NTSC Kapsamı 72 %
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +15 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
Stant Rengi Beyaz
TASARIM & BOYUTLAR
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Beyaz
Arka Kapak Rengi Beyaz
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
Güç Tüketimi (Tipik) 36 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W