Philips 27E1N1200A
59
5.646 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı120 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdFHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörVar
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Philips 27E1N1200A Avantajları
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
  • Dahili hoparlör ile harici ses sistemine ihtiyaç duymaz
Dezavantajları
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
  • USB-C bağlantısı yok
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 27 İnç
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 piksel
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 120 Hz
Dual Mode Yok
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~120 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 82 PPI
Piksel Aralığı 0.311 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1500:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
Adobe RGB Desteği Var
Adobe RGB Kapsamı 81.15 %
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 104.02 %
DCI-P3 Desteği Var
DCI-P3 Kapsamı 79.86 %
NTSC Desteği Var
NTSC Kapsamı 91.27 %
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 1.4
HDMI Özellikleri HDCP, HDCP 1.4
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
DisplayPort Özellikleri HDCP, HDCP 1.4
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Var
USB-A (Type-A) Hub Yok
DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Var
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +20 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
Yükseklik Ayarı Yok
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 617 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 457 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 211 mm
Ekran Genişliği 617 mm
Ekran Yüksekliği 357 mm
Ekran Derinliği 46 mm
Ekran Ağırlığı 3.55 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.97 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Arka Kapak Rengi Siyah
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Var
Hoparlör Gücü (RMS) 4 W