Philips Evnia 27M2N3501PA/00
75
10.599 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı260 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI2
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörVar
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Philips Evnia 27M2N3501PA/00 Avantajları
  • 260 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
  • Dahili hoparlör ile harici ses sistemine ihtiyaç duymaz
Dezavantajları
  • USB-C bağlantısı yok
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 27 İnç
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 260 Hz
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~260 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 109 PPI
Piksel Aralığı 0.233 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 0.3 ms
Renk Sayısı 1.07 Milyar
Renk Derinliği 10 (8 bit+FRC) bit
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
Adobe RGB Desteği Var
Adobe RGB Kapsamı 90 %
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 120 %
DCI-P3 Desteği Var
DCI-P3 Kapsamı 95 %
NTSC Desteği Var
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP 2.3, HDCP
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Özellikleri HDCP, HDCP 2.3
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +20 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -30 º
Swivel Aralığı (+) +30 º
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
Pivot Açısı 90 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
Stant Rengi Beyaz
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 614 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 519 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 261 mm
Ekran Genişliği 614 mm
Ekran Yüksekliği 368 mm
Ekran Derinliği 60 mm
Ekran Ağırlığı 3.88 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.66 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Beyaz
Arka Kapak Rengi Beyaz
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 35 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Var
Hoparlör Gücü (RMS) 4 W