Rampage Crimson CR25R180
59
4.508 TL
Ekran Boyutu24.50"
Yenileme Hızı180 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdFHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI2
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörVar
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Rampage Crimson CR25R180 Avantajları
  • 180 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
  • Dahili hoparlör ile harici ses sistemine ihtiyaç duymaz
Dezavantajları
  • USB-C bağlantısı yok
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 24.5 İnç
Ekran Boyutu (cm) 62.2 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 piksel
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 180 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 90 PPI
Piksel Aralığı 0.282 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 250 cd/m²
Parlaklık (Maks) 300 cd/m²
Tepki Süresi 0.5 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
Adobe RGB Desteği Var
Adobe RGB Kapsamı 93 %
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
NTSC Desteği Var
NTSC Kapsamı 89 %
Diğer Ekran Özellikleri HDR Ready
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 1.4
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +15 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
Yükseklik Ayarı Yok
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 558 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 426.3 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 172 mm
Ekran Genişliği 558 mm
Ekran Yüksekliği 347 mm
Ekran Derinliği 45 mm
Ekran Ağırlığı 3.15 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah & Kırmızı
Arka Kapak Rengi Siyah & Kırmızı
VESA Desteği Var
VESA Standardı 75x75 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 31 kWh
Güç Tüketimi (Tipik) 36 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Var
Hoparlör Gücü (RMS) 2 W