Rampage RAGE RG27R165
63
6.499 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı165 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük StdFHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI2
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Rampage RAGE RG27R165 Avantajları
  • 165 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • HDMI 2.1 desteği ile yüksek çözünürlük ve yenileme hızı
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
Dezavantajları
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 27 İnç
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 piksel
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 165 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 82 PPI
Piksel Aralığı 0.311 mm
Kontrast Oranı (Statik) 3000:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
NTSC Desteği Var
NTSC Kapsamı 72 %
Diğer Ekran Özellikleri Arka Aydınlatma
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.1
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Giriş Adedi 2
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok