Rampage Raven RV25R240F
61
7.299 TL
Ekran Boyutu24.50"
Yenileme Hızı240 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdFHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörVar
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Rampage Raven RV25R240F Avantajları
  • 240 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
  • Dahili hoparlör ile harici ses sistemine ihtiyaç duymaz
Dezavantajları
  • HDMI 0 desteği ile daha düşük çözünürlük ve yenileme hızı
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
  • USB-C bağlantısı yok
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 24.5 İnç
Ekran Boyutu (cm) 62.2 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 piksel
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 240 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 90 PPI
Piksel Aralığı 0.282 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 250 cd/m²
Tepki Süresi 0.5 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
Diğer Ekran Özellikleri Fast IPS, HDR Ready
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
Yükseklik Ayarı Yok
Stant Rengi Kırmızı & Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.13 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Arka Kapak Rengi Siyah & Kırmızı
VESA Desteği Var
VESA Standardı 75x75 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Var
Hoparlör Gücü (RMS) 2 W