Samsung Odyssey G3 24" LS24AG300NUXUF (S24AG30)
5.781 TL
Ekran Boyutu24.00"
Yenileme Hızı144 Hz
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G3 24" LS24AG300NUXUF (S24AG30) Avantajları
  • 144 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 144 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 92 PPI
Piksel Aralığı 0.277 mm
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 544 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 498.4 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 218.9 mm
Ekran Genişliği 544 mm
Ekran Yüksekliği 333.2 mm
Ekran Derinliği 75.5 mm
Ekran Ağırlığı 2.6 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.1 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 24 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Yok
Yıl 2021
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G3
Samsung Odyssey G3 24" LS24AG300NUXUF (S24AG30) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler