Samsung Odyssey G3 24" LS24AG320NUXUF (S24AG32)
5.399 TL
Ekran Boyutu24.00"
Yenileme Hızı165 Hz
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G3 24" LS24AG320NUXUF (S24AG32) Avantajları
  • 165 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 165 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 92 PPI
Piksel Aralığı 0.277 mm
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
NTSC (CIE 1976) Desteği Var
NTSC (CIE 1976) Kapsamı 72 %
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 544 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 498.7 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 234.2 mm
Ekran Genişliği 544 mm
Ekran Yüksekliği 333.2 mm
Ekran Derinliği 92 mm
Ekran Ağırlığı 3 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.5 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 25 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Yok
Yıl 2022
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G3
Samsung Odyssey G3 24" LS24AG320NUXUF (S24AG32) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler