Samsung Odyssey G3 27" LS27AG320NUXUF (S27AG32)
14.904 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı165 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük StdFHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G3 27" LS27AG320NUXUF (S27AG32) Avantajları
  • 165 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
Dezavantajları
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 27 İnç
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 piksel
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 165 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 82 PPI
Piksel Aralığı 0.311 mm
Kontrast Oranı (Statik) 3000:1
Parlaklık (Tipik) 250 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Renk Derinliği 8 (6 bit + A-FRC) bit
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
NTSC (CIE 1976) Desteği Var
NTSC (CIE 1976) Kapsamı 72 %
Diğer Ekran Özellikleri Black Stabilizer, 1 ms Tepki Süresi (MPRT)
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 1.4
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +20 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -15 º
Swivel Aralığı (+) +15 º
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
Pivot Açısı 90 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 618.2 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 520.6 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 234.2 mm
Ekran Genişliği 618.2 mm
Ekran Yüksekliği 376.9 mm
Ekran Derinliği 92.4 mm
Ekran Ağırlığı 3.3 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.8 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Arka Kapak Rengi Siyah
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 19 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 35 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Yok
Yıl 2022
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G3
Samsung Odyssey G3 27" LS27AG320NUXUF (S27AG32) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler