Samsung Odyssey G3 27" LS27DG302EUXUF (S27DG30)
5.969 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı180 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük StdFHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CYok
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G3 27" LS27DG302EUXUF (S27DG30) Avantajları
  • 180 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • USB-C bağlantısı yok
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 piksel
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 180 Hz
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~180 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 82 PPI
Piksel Aralığı 0.311 mm
Kontrast Oranı (Statik) 3000:1
Parlaklık (Tipik) 250 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 95 %
Diğer Ekran Özellikleri Black Stabilizer, 1 ms Tepki Süresi (MPRT)
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP, HDCP 1.4
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Özellikleri HDCP, HDCP 1.3
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +20 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -15 º
Swivel Aralığı (+) +15 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 618.2 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 520.6 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 234.2 mm
Ekran Genişliği 618.2 mm
Ekran Yüksekliği 376.9 mm
Ekran Derinliği 92.4 mm
Ekran Ağırlığı 2.9 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.4 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 20 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
HDR Güç Tüketimi (1000h) 22 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 35 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W
Yıl 2024
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G3
DÖKÜMAN & YAZILIM
Kullanım Kılavuzu Samsung Odyssey G3 27u0022 LS27DG302EUXUF (S27DG30) Monitör Kullanım Kılavuzu
Samsung Odyssey G3 27" LS27DG302EUXUF (S27DG30) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler