Samsung Odyssey G3 32" LS32DG302EUXUF (S32DG30)
9.262 TL
Ekran Boyutu31.50"
Yenileme Hızı180 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük StdFHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G3 32" LS32DG302EUXUF (S32DG30) Avantajları
  • 180 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
Dezavantajları
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 31.5 İnç
Ekran Boyutu (cm) 80.1 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 piksel
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 180 Hz
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~180 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 70 PPI
Piksel Aralığı 0.363 mm
Kontrast Oranı (Statik) 3000:1
Parlaklık (Tipik) 250 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 95 %
Diğer Ekran Özellikleri Black Stabilizer, 1 ms Tepki Süresi (MPRT)
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP, HDCP 1.4
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Özellikleri HDCP, HDCP 1.3
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +20 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -15 º
Swivel Aralığı (+) +15 º
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
Pivot Açısı 90 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 719.2 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 597.4 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 248.8 mm
Ekran Genişliği 719.2 mm
Ekran Yüksekliği 434.8 mm
Ekran Derinliği 93.7 mm
Ekran Ağırlığı 3.9 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.6 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 35 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 48 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Yok
Yıl 2024
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G3
Barkod (EAN) 8806095535401
Samsung Odyssey G3 32" LS32DG302EUXUF (S32DG30) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler