Samsung Odyssey G4 25" LS25BG400EUXUF (S25BG40)
6.999 TL
Ekran Boyutu24.50"
Yenileme Hızı240 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdFHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI2
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G4 25" LS25BG400EUXUF (S25BG40) Avantajları
  • 240 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 24.5 İnç
Ekran Boyutu (cm) 62.2 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 piksel
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 240 Hz
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~240 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 90 PPI
Piksel Aralığı 0.282 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 400 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Renk Derinliği 8 (6 bit + FRC) bit
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
Diğer Ekran Özellikleri Işık Sensörü, Black Equalizer, Düşük Input Lag Modu, 1 ms Tepki Süresi (GTG)
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
USB-A (Type-A) Hub Yok
USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -3 º
Tilt Aralığı (+) +22 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -15 º
Swivel Aralığı (+) +15 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 558.5 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 552.9 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 244.8 mm
Ekran Genişliği 558.5 mm
Ekran Yüksekliği 341.1 mm
Ekran Derinliği 85.4 mm
Ekran Ağırlığı 2.8 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.5 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 31 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 35 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Yok
Yıl 2022
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G4
DÖKÜMAN & YAZILIM
Kullanım Kılavuzu Samsung Odyssey G4 25u0022 LS25BG400EUXUF (S25BG40) Monitör Kullanım Kılavuzu
Samsung Odyssey G4 25" LS25BG400EUXUF (S25BG40) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler