Samsung Odyssey G4 27" LS27BG400EUXUF (S27BG40)
7.932 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı240 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdFHD
Panel TipiDüz (Flat)
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G4 27" LS27BG400EUXUF (S27BG40) Avantajları
  • 240 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 piksel
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 240 Hz
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~240 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 82 PPI
Piksel Aralığı 0.311 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 400 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
Diğer Ekran Özellikleri Işık Sensörü, Black Equalizer, Düşük Input Lag Modu, 1 ms Tepki Süresi (GTG)
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -3 º
Tilt Aralığı (+) +22 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -15 º
Swivel Aralığı (+) +15 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 614.7 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 571.1 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 244.8 mm
Ekran Genişliği 614.7 mm
Ekran Yüksekliği 376.6 mm
Ekran Derinliği 85.4 mm
Ekran Ağırlığı 3.6 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.3 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 45 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Yok
Yıl 2023
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G4
DÖKÜMAN & YAZILIM
Kullanım Kılavuzu Samsung Odyssey G4 27u0022 LS27BG400EUXUF (S27BG40) Monitör Kullanım Kılavuzu
Samsung Odyssey G4 27" LS27BG400EUXUF (S27BG40) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler