Samsung Odyssey G5 27" LS27CG510EUXUF (S27CG510)
13.999 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı165 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI2
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G5 27" LS27CG510EUXUF (S27CG510) Avantajları
  • 165 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 27 İnç
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 165 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 109 PPI
Piksel Aralığı 0.233 mm
Kontrast Oranı (Statik) 3000:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Renk Derinliği 8 bit
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
NTSC (CIE 1976) Desteği Var
NTSC (CIE 1976) Kapsamı 72 %
Diğer Ekran Özellikleri Black Equalizer, Düşük Input Lag Modu, 1 ms Tepki Süresi (MPRT)
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP, HDCP 1.4
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +20 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -15 º
Swivel Aralığı (+) +15 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 618.2 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 520.6 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 234.2 mm
Ekran Genişliği 618.2 mm
Ekran Yüksekliği 376.9 mm
Ekran Derinliği 92.4 mm
Ekran Ağırlığı 3.3 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.8 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 38 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Yok
Yıl 2023
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G5
Samsung Odyssey G5 27" LS27CG510EUXUF (S27CG510) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler