Samsung Odyssey G5 27" LS27FG502EUXUF (S27FG502)
9.499 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı180 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G5 27" LS27FG502EUXUF (S27FG502) Avantajları
  • 180 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
Dezavantajları
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 180 Hz
Piksel Yoğunluğu 109 PPI
Piksel Aralığı 0.233 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
Diğer Ekran Özellikleri Fast IPS, Black Equalizer, 1 ms Tepki Süresi (GTG)
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -3 º
Tilt Aralığı (+) +25 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -45 º
Swivel Aralığı (+) +45 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 105 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 614 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 517.8 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 250.2 mm
Ekran Genişliği 614 mm
Ekran Yüksekliği 361.8 mm
Ekran Derinliği 45.1 mm
Ekran Ağırlığı 2.9 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.1 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 36 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
Yıl 2025
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G5
Barkod (EAN) 8806097819639
Samsung Odyssey G5 27" LS27FG502EUXUF (S27FG502) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler