Samsung Odyssey G5 27" LS27FG512EUXUF (S27FG512)
8.820 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı180 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI2
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G5 27" LS27FG512EUXUF (S27FG512) Avantajları
  • 180 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 180 Hz
Dual Mode Yok
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~180 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 109 PPI
Piksel Aralığı 0.233 mm
Kontrast Oranı (Statik) 3000:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
NTSC Desteği Var
NTSC Kapsamı 72 %
Diğer Ekran Özellikleri Black Equalizer, Düşük Input Lag Modu, 1 ms Tepki Süresi (MPRT)
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +20 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -15 º
Swivel Aralığı (+) +15 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 618.2 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 520.6 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 234.2 mm
Ekran Genişliği 618.2 mm
Ekran Yüksekliği 376.9 mm
Ekran Derinliği 92.4 mm
Ekran Ağırlığı 3.2 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.6 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 40 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
Yıl 2025
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G5
Barkod (EAN) 8806097407560
DÖKÜMAN & YAZILIM
Kullanım Kılavuzu Samsung Odyssey G5 27u0022 LS27FG512EUXUF (S27FG512) Monitör Kullanım Kılavuzu
Samsung Odyssey G5 27" LS27FG512EUXUF (S27FG512) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler