Samsung Odyssey G5 32" LS32CG552EUXUF (S32CG552)
9.789 TL
Ekran Boyutu32.00"
Yenileme Hızı165 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiKavisli (Curved)
HDMI1
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G5 32" LS32CG552EUXUF (S32CG552) Avantajları
  • 32" geniş ekran boyutu ile çoklu görev ve içerik üretimi için ideal
  • 165 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • Kavisli ekran yapısı ile daha sürükleyici izleme deneyimi
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
Dezavantajları
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 32 İnç
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 165 Hz
Dijital Sinyal Frekansı (V) 65~165 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 93 PPI
Piksel Aralığı 0.272 mm
Kontrast Oranı (Statik) 2500:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Renk Derinliği 8 bit
Ekran Panel Tipi Kavisli (Curved)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
DisplayPort Özellikleri HDCP, HDCP 2.2
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -2 º
Tilt Aralığı (+) +18 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
Yükseklik Ayarı Yok
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 710.1 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 533.6 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 272.6 mm
Ekran Genişliği 710.1 mm
Ekran Yüksekliği 439.4 mm
Ekran Derinliği 135.9 mm
Ekran Ağırlığı 4.8 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.2 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 75x75 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
SDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 64 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Yok
Yıl 2024
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G5
DÖKÜMAN & YAZILIM
Kullanım Kılavuzu Samsung Odyssey G5 32u0022 LS32CG552EUXUF (S32CG552) Monitör Kullanım Kılavuzu
Samsung Odyssey G5 32" LS32CG552EUXUF (S32CG552) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler