Samsung Odyssey G5 32" LS32FG502EUXUF (S32FG502)
11.400 TL
Ekran Boyutu31.50"
Yenileme Hızı180 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G5 32" LS32FG502EUXUF (S32FG502) Avantajları
  • 180 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
Dezavantajları
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 31.5 İnç
Ekran Boyutu (cm) 80.1 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 180 Hz
Dual Mode Yok
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 93 PPI
Piksel Aralığı 0.272 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
Diğer Ekran Özellikleri Fast IPS, Black Equalizer, 1 ms Tepki Süresi (GTG)
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
DisplayPort Özellikleri HDCP, HDCP 2.2
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -3 º
Tilt Aralığı (+) +25 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -45 º
Swivel Aralığı (+) +45 º
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
Pivot Açısı 90 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 105 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 714.6 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 625.9 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 250.2 mm
Ekran Genişliği 714.6 mm
Ekran Yüksekliği 418.4 mm
Ekran Derinliği 45.7 mm
Ekran Ağırlığı 3.6 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.9 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Arka Kapak Rengi Siyah
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 51 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Yok
Yıl 2025
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G5
Barkod (EAN) 8806097819646
DÖKÜMAN & YAZILIM
Kullanım Kılavuzu Samsung Odyssey G5 32u0022 LS32FG502EUXUF (S32FG502) Monitör Kullanım Kılavuzu
Samsung Odyssey G5 32" LS32FG502EUXUF (S32FG502) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler