Samsung Odyssey G5 32" LS32FG512EUXUF (S32FG512)
10.999 TL
Ekran Boyutu31.50"
Yenileme Hızı180 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI2
USB-CYok
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G5 32" LS32FG512EUXUF (S32FG512) Avantajları
  • 180 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
Dezavantajları
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 31.5 İnç
Ekran Boyutu (cm) 80.1 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 180 Hz
Dual Mode Yok
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~180 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 93 PPI
Piksel Aralığı 0.272 mm
Kontrast Oranı (Statik) 3000:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
NTSC Desteği Var
NTSC Kapsamı 72 %
Diğer Ekran Özellikleri Black Equalizer, Düşük Input Lag Modu, 1 ms Tepki Süresi (MPRT)
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Özellikleri HDCP, HDCP 2.2
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +20 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -15 º
Swivel Aralığı (+) +15 º
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
Pivot Açısı 90 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 719.2 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 597.4 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 248.8 mm
Ekran Genişliği 719.2 mm
Ekran Yüksekliği 434.8 mm
Ekran Derinliği 93.7 mm
Ekran Ağırlığı 4 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.8 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 31 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 50 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
Yıl 2025
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G5
Barkod (EAN) 8806097407331
DÖKÜMAN & YAZILIM
Kullanım Kılavuzu Samsung Odyssey G5 32u0022 LS32FG512EUXUF (S32FG512) Monitör Kullanım Kılavuzu
Samsung Odyssey G5 32" LS32FG512EUXUF (S32FG512) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler