Samsung Odyssey G6 27" LS27FG602EUXUF
73
15.999 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı350 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G6 27" LS27FG602EUXUF Avantajları
  • 350 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • HDMI 2.1 desteği ile yüksek çözünürlük ve yenileme hızı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
Dezavantajları
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 350 Hz
Dual Mode Yok
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~350 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 109 PPI
Piksel Aralığı 0.233 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 350 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
Diğer Ekran Özellikleri Fast IPS, VESA DisplayHDR 400, Black Equalizer, 1 ms Tepki Süresi (GTG)
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.1
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -2 º
Tilt Aralığı (+) +25 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -30 º
Swivel Aralığı (+) +30 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 613 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 552 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 263.5 mm
Ekran Genişliği 613 mm
Ekran Yüksekliği 361.5 mm
Ekran Derinliği 70 mm
Ekran Ağırlığı 3.4 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.4 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 52 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W