Samsung Odyssey G6 32" LS32BG652EUXUF
77
15.499 TL
Ekran Boyutu32.00"
Yenileme Hızı240 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiKavisli (Curved)
HDMI2
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörVar
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey G6 32" LS32BG652EUXUF Avantajları
  • 32" geniş ekran boyutu ile çoklu görev ve içerik üretimi için ideal
  • 240 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • Kavisli ekran yapısı ile daha sürükleyici izleme deneyimi
  • HDMI 2.1 desteği ile yüksek çözünürlük ve yenileme hızı
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
  • Dahili hoparlör ile harici ses sistemine ihtiyaç duymaz
Dezavantajları
  • USB-C bağlantısı yok
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 32 İnç
Ekran Boyutu (cm) 80 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 240 Hz
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~240 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 92 PPI
Piksel Aralığı 0.277 mm
Kontrast Oranı (Statik) 2500:1
Parlaklık (Tipik) 350 cd/m²
Tepki Süresi 1 ms
Renk Sayısı 1.07 Milyar
Ekran Panel Tipi Kavisli (Curved)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
DCI-P3 Desteği Var
DCI-P3 Kapsamı 95 %
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Var
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.1
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP, HDMI-CEC
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Var
USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
USB-A (Type-A) Adedi 2
USB-A (Type-A) Özellikleri Hızlı Şarj (USB BC 1.2)
USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
Diğer Bağlantılar Ethernet LAN (10 M/100 M/1 G)
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -9 º
Tilt Aralığı (+) +13 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -15 º
Swivel Aralığı (+) +15 º
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
Pivot Açısı 90 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 713 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 606.2 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 311.1 mm
Ekran Genişliği 713 mm
Ekran Yüksekliği 439.7 mm
Ekran Derinliği 181.5 mm
Ekran Ağırlığı 5.5 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.4 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Arka Kapak Rengi Siyah
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 30 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 83 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Var
Yıl 2023
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G6
DÖKÜMAN & YAZILIM
Kullanım Kılavuzu Samsung Odyssey G6 32u0022 LS32BG652EUXUF Monitör Kullanım Kılavuzu
Samsung Odyssey G6 32" LS32BG652EUXUF İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler