Samsung Odyssey OLED G5 27" LS27FG500SUXUF (S27FG500)
20.974 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı180 Hz
Panel TeknolojisiOLED
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung Odyssey OLED G5 27" LS27FG500SUXUF (S27FG500) Avantajları
  • 180 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi ile yüksek kontrast ve derin siyahlar
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
Dezavantajları
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi OLED
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 180 Hz
Dual Mode Yok
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 109 PPI
Piksel Aralığı 0.233 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1.000.000:1
Parlaklık (Tipik) 200 cd/m²
Tepki Süresi 0.03 ms
Renk Sayısı 1.07 Milyar
Renk Derinliği 10 bit
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
DCI-P3 Desteği Var
DCI-P3 Kapsamı 99 %
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -2 º
Tilt Aralığı (+) +15 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
Yükseklik Ayarı Yok
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 609.9 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 463.8 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 234.5 mm
Ekran Genişliği 609.9 mm
Ekran Yüksekliği 359.3 mm
Ekran Derinliği 57 mm
Ekran Ağırlığı 2.5 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.3 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
SDR Güç Tüketimi (1000h) 28 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 72 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 78 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Yok
Yıl 2025
Kullanım Amacı Oyun
Seri Samsung Odyssey, Samsung Odyssey G5
Samsung Odyssey OLED G5 27" LS27FG500SUXUF (S27FG500) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler