Samsung ViewFinity S6 27" LS27B610EQUXUF (S27B610)
14.749 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı75 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI2
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung ViewFinity S6 27" LS27B610EQUXUF (S27B610) Avantajları
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
Dezavantajları
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 27 İnç
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 75 Hz
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~75 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 109 PPI
Piksel Aralığı 0.233 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 5 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Renk Derinliği 8 bit
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
NTSC (CIE 1976) Desteği Var
NTSC (CIE 1976) Kapsamı 83 %
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 1.4
HDMI Özellikleri HDCP, HDCP 1.4
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -4 º
Tilt Aralığı (+) +24 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -45 º
Swivel Aralığı (+) +45 º
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
Pivot Açısı 90 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 135 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 616.2 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 538.5 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 192.9 mm
Ekran Genişliği 616.2 mm
Ekran Yüksekliği 367.7 mm
Ekran Derinliği 45.4 mm
Ekran Ağırlığı 3.6 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.4 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Arka Kapak Rengi Siyah
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 23 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 35 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Yok
Yıl 2022
Kullanım Amacı Genel
Seri Samsung ViewFinity, Samsung ViewFinity S6
DÖKÜMAN & YAZILIM
Kullanım Kılavuzu Samsung ViewFinity S6 27u0022 LS27B610EQUXUF (S27B610) Monitör Kullanım Kılavuzu
Samsung ViewFinity S6 27" LS27B610EQUXUF (S27B610) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler