Samsung ViewFinity S6 32" LS32D600UAUXUF (S32D600U)
15.999 TL
Ekran Boyutu31.50"
Yenileme Hızı100 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CVar
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung ViewFinity S6 32" LS32D600UAUXUF (S32D600U) Avantajları
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
  • USB-C bağlantısı ile tek kablo üzerinden görüntü ve güç aktarımı
Dezavantajları
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 31.5 İnç
Ekran Boyutu (cm) 80.1 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 100 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 93 PPI
Piksel Aralığı 0.272 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 350 cd/m²
Tepki Süresi 5 ms
Renk Sayısı 1.07 Milyar
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
Diğer Ekran Özellikleri KVM
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Özellikleri HDCP, HDCP 2.2
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Var
USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C PowerDelivery (PD), USB-C PowerDelivery (PD) 90W, USB-C DisplayPort, HDCP 2.2, HDCP, USB-C Ethernet
USB-C (Type-C) Adedi 1
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Var
USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
USB-A (Type-A) Adedi 3
USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Var
DisplayPort Çıkış Versiyonu 1.4
DisplayPort Çıkış Özellikleri Daisy-Chain (MST) Desteği
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
Diğer Bağlantılar Ethernet LAN (10 M/100 M/1 G)
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -2 º
Tilt Aralığı (+) +25 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -30 º
Swivel Aralığı (+) +30 º
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
Pivot Açısı 90 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 713.9 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 585 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 220 mm
Ekran Genişliği 713.9 mm
Ekran Yüksekliği 424.7 mm
Ekran Derinliği 41.8 mm
Ekran Ağırlığı 4.7 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.2 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 39 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 160 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Yok
Yıl 2024
Kullanım Amacı Genel, Kurumsal
Seri Samsung ViewFinity, Samsung ViewFinity S6
DÖKÜMAN & YAZILIM
Kullanım Kılavuzu Samsung ViewFinity S6 32u0022 LS32D600UAUXUF (S32D600U) Monitör Kullanım Kılavuzu
Samsung ViewFinity S6 32" LS32D600UAUXUF (S32D600U) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler