Samsung ViewFinity S7 37" LS37D702EAUXUF (S37D702)
12.824 TL
Ekran Boyutu36.50"
Yenileme Hızı60 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük Std4K UHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CYok
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung ViewFinity S7 37" LS37D702EAUXUF (S37D702) Avantajları
  • 36.5" geniş ekran boyutu ile çoklu görev ve içerik üretimi için ideal
Dezavantajları
  • 60 Hz yenileme hızı oyun odaklı kullanım için sınırlı kalabilir
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 36.5 İnç
Ekran Boyutu (cm) 92.7 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 3840x2160 piksel
Çözünürlük Standardı 4K UHD
Yenileme Hızı 60 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 121 PPI
Piksel Aralığı 0.210 mm
Kontrast Oranı (Statik) 3000:1
Parlaklık (Tipik) 350 cd/m²
Tepki Süresi 5 ms
Renk Sayısı 1.07 Milyar
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 100 %
Diğer Ekran Özellikleri Fabrika Çıkış Kalibrasyon
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
DisplayPort Özellikleri HDCP, HDCP 2.2
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -2 º
Tilt Aralığı (+) +25 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
Yükseklik Ayarı Yok
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 823.9 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 565 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 250 mm
Ekran Genişliği 823.9 mm
Ekran Yüksekliği 486.5 mm
Ekran Derinliği 41.8 mm
Ekran Ağırlığı 5.8 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 8.1 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 35 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 67 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 110 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
Yıl 2025
Kullanım Amacı Genel, Kurumsal
Seri Samsung ViewFinity, Samsung ViewFinity S7
Samsung ViewFinity S7 37" LS37D702EAUXUF (S37D702) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler