Samsung ViewFinity S8 27" LS27D800UAUXUF (S27D800U)
17.071 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı60 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük Std4K UHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CVar
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung ViewFinity S8 27" LS27D800UAUXUF (S27D800U) Avantajları
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
  • USB-C bağlantısı ile tek kablo üzerinden görüntü ve güç aktarımı
Dezavantajları
  • 60 Hz yenileme hızı oyun odaklı kullanım için sınırlı kalabilir
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 3840x2160 piksel
Çözünürlük Standardı 4K UHD
Yenileme Hızı 60 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 163 PPI
Piksel Aralığı 0.156 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 350 cd/m²
Tepki Süresi 5 ms
Renk Sayısı 1.07 Milyar
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
Diğer Ekran Özellikleri KVM, Fabrika Çıkış Kalibrasyon
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
DisplayPort Özellikleri HDCP, HDCP 2.2
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Var
USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C PowerDelivery (PD), USB-C PowerDelivery (PD) 90W, USB-C DisplayPort, HDCP 2.2, HDCP, USB-C Ethernet
USB-C (Type-C) Adedi 1
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Var
USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
USB-A (Type-A) Adedi 3
USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
Diğer Bağlantılar Ethernet LAN (10 M/100 M/1 G)
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -2 º
Tilt Aralığı (+) +25 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -30 º
Swivel Aralığı (+) +30 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 612.9 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 556.6 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 220 mm
Ekran Genişliği 612.9 mm
Ekran Yüksekliği 367.7 mm
Ekran Derinliği 41.6 mm
Ekran Ağırlığı 3.7 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.1 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 41 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 170 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
Yıl 2024
Kullanım Amacı Genel, Kurumsal
Seri Samsung ViewFinity, Samsung ViewFinity S8
DÖKÜMAN & YAZILIM
Kullanım Kılavuzu Samsung ViewFinity S8 27u0022 LS27D800UAUXUF (S27D800U) Monitör Kullanım Kılavuzu
Samsung ViewFinity S8 27" LS27D800UAUXUF (S27D800U) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler