AOC Agon Pro AG326UZD2
Öne çıkanlar
- Daha yüksek parlaklık
- Daha yeni model
- USB-C bağlantısı var
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
| Ürün |
AOC Agon Pro AG326UZD2
92
|
LG UltraGear 32GS95UV-B
94
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
57.999 TL
İnce Hesap AOC Agon Pro AG326UZD2 Monitör fiyatı
Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
En uygun fiyat
46.999 TL
GpnTeknoloji
Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
| Temel Özellikler | ||
| Ekran Boyutu | 31.5 inç | 31.5 inç |
| Yenileme Hızı | 240 Hz | 240 Hz |
| Panel Teknolojisi | OLED | OLED |
| Çözünürlük Standardı | 4K UHD | 4K UHD |
| HDMI Girişi | 2 adet | 2 adet |
| USB-C | Var | Yok |
| DisplayPort | Var | Var |
| Hoparlör | Var | Var |
| Fiyat | 57.999 TL | 46.999 TL |
| EKRAN | ||
| Ekran Boyutu (İnç) | 31.5 İnç | 31.5 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 80.1 cm | 80.1 cm |
| Ekran Teknolojisi | OLED | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 piksel | 3840x2160 piksel |
| Çözünürlük Standardı | 4K UHD | 4K UHD |
| Yenileme Hızı | 240 Hz | 240 Hz |
| Dual Mode | Yok | Var |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 48~240 Hz | - |
| Ekran En-Boy Oranı | 16:9 | 16:9 |
| Piksel Yoğunluğu | 140 PPI | 140 PPI |
| Piksel Aralığı | 0.182 mm | 0.182 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1.500.000:1 | 1.500.000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 300 cd/m² | 275 cd/m² |
| Parlaklık (Maks) | 1000 cd/m² | 1300 cd/m² |
| Tepki Süresi | 0.03 ms | 0.03 ms |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar | 1.07 Milyar |
| Renk Derinliği | 10 bit | 10 bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º | 178 º |
| Adobe RGB Desteği | Var | - |
| Adobe RGB Kapsamı | 96.9 % | - |
| sRGB Desteği | Var | - |
| sRGB Kapsamı | 140.7 % | - |
| DCI-P3 Desteği | Var | Var |
| DCI-P3 Kapsamı | 99.7 % | 98.5 % |
| Ekran Özellikleri | Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible (Uyumlu), HDR (High Dynamic Range), HDR10, Titreşimi Azaltma (Flicker-free), Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter), Resim İçinde Resim (PiP), Resim Yanında Resim (PbP) | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium, AMD FreeSync Premium Pro, Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible (Uyumlu), HDR (High Dynamic Range), HDR10, Titreşimi Azaltma (Flicker-free), Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Diğer Ekran Özellikleri | Arka Aydınlatma, VESA DisplayHDR True Black 500, KVM, Anti-Reflection, AOC Light FX, Arka Aydınlatma (RGB), Konsol Desteği: 3840x2160 @ 120Hz, QD OLED, Sert Kaplamalı (Hard-coating-3H) | Display Stream Compression (DSC), VESA AdaptiveSync Dual Mod, Arka Aydınlatma, VESA ClearMR 13000, Donanımsal Kalibrasyon Desteği, VESA DisplayHDR True Black 400, VESA ClearMR, Black Stabilizer, DTS Headphone:X, Dynamic Action Sync (DAS), Fabrika Çıkış Kalibrasyon, HDR Effect, Kişiselleştirilebilir Arka Aydınlatma, LG Hexagon Lighting, VESA AdaptiveSync Display 240Hz, VESA AdaptiveSync Display 480Hz (1080p), Yansımasız (Anti-glare), 480 Hz (FHD) |
| Akıllı Monitör (Smart Monitor) | Yok | Yok |
| Ekran Çözünürlüğü (Dual Mode) | - | 1920x1080 Piksel |
| Yenileme Hızı (Dual Mode) | - | 480 Hz |
| BAĞLANTILAR | ||
| HDMI (Type A) | Var | Var |
| HDMI Versiyonu | 2.1 | 2.1 |
| HDMI Özellikleri | HDCP | - |
| HDMI Giriş Adedi | 2 | 2 |
| DisplayPort (DP) | Var | Var |
| DisplayPort Versiyonu | 2.1 | 1.4 |
| DisplayPort Özellikleri | HDCP, Ultra-High Bit Rate (UHBR 20) | - |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 | 1 |
| USB-C (Type-C) | Var | Yok |
| USB-C (Type-C) Özellikleri | USB-C PowerDelivery (PD), USB-C PowerDelivery (PD) 65W, USB-C DisplayPort | - |
| USB-C (Type-C) Adedi | 1 | - |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok | Yok |
| DVI | Yok | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Var | Var |
| USB-A (Type-A) Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 | USB 3.2 Gen 1 |
| USB-A (Type-A) Adedi | 2 | 2 |
| USB-A (Type-A) Özellikleri | Hızlı Şarj (USB BC 1.2) | - |
| USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) | Var | Var |
| Kulaklık Çıkış (3.5mm) | Var | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok | Yok |
| Kensington Kilidi | Var | Var |
| STANT | ||
| Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) | Var | Var |
| Tilt Aralığı (-) | -5 º | -8 º |
| Tilt Aralığı (+) | +23 º | +15 º |
| Sağa-Sola Döndürme (Swivel) | Var | Var |
| Swivel Aralığı (-) | -16 º | -30 º |
| Swivel Aralığı (+) | +16 º | +30 º |
| Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) | Var | Var |
| Pivot Açısı | 90 º | 90 º |
| Yükseklik Ayarı | Var | Var |
| Yükseklik Ayarı Ölçüsü | 150 mm | 110 mm |
| Stant Rengi | Gri | Siyah |
| TASARIM & BOYUTLAR | ||
| Ekran Genişliği (Standlı) | 717.3 mm | 714.1 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 635.9 mm | 620.9 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 316.8 mm | 249.8 mm |
| Ekran Genişliği | 717.3 mm | 714.1 mm |
| Ekran Yüksekliği | 420.8 mm | 411.8 mm |
| Ekran Derinliği | 87.2 mm | 65 mm |
| Ekran Ağırlığı | 7.53 kg | 5.6 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 10.56 kg | 9.8 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah | Siyah |
| VESA Desteği | Var | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm | 100x100 mm |
| GÜÇ | ||
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F | F |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 32 kWh | 32 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G | G |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 39 kWh | 36 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W | 0.5 W |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Hoparlör | Var | Var |
| Hoparlör Gücü (RMS) | 16 W | 14 W |
| Yıl | 2026 | 2024 |
| Kullanım Amacı | Oyun | Oyun |
| Seri | AOC Agon 6, AOC Agon Pro | LG UltraGear, LG UltraGear GS9 |
| Barkod (EAN) | 4038986113465 | - |
| Hoparlör Özellikleri | - | DTS Virtual:X |
| DÖKÜMAN & YAZILIM | ||
| Kullanım Kılavuzu | AOC Agon Pro AG326UZD2 Monitör Kullanım Kılavuzu | - |
LG UltraGear 32GS95UV-B, hesaplanan genel değerlendirmede 94/100 puanla öne çıkıyor.
Ekran tarafında AOC Agon Pro AG326UZD2 avantajlı görünüyor.
Oyun performansı tarafında AOC Agon Pro AG326UZD2 avantajlı görünüyor.
Bağlantı seçenekleri tarafında AOC Agon Pro AG326UZD2 avantajlı görünüyor.
Multimedya özellikleri tarafında AOC Agon Pro AG326UZD2 avantajlı görünüyor.
Tasarım ve güncellik tarafında AOC Agon Pro AG326UZD2 avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Seçtiğiniz monitörlere benzer teknik özellik ve fiyat seviyesindeki alternatif karşılaştırmalar.
AOC Agon Pro AG326UZD2 daha büyük ekran boyutuna sahiptir. Karşılaştırılan değerler sırasıyla 31.50 inç ve 31.50 inçtir.
AOC Agon Pro AG326UZD2 daha yüksek yenileme hızına sahiptir. Yüksek Hz değeri özellikle oyunlarda daha akıcı görüntü sağlayabilir.
AOC Agon Pro AG326UZD2 daha düşük tepki süresine sahiptir. Daha düşük milisaniye değeri hareketli görüntülerde gölgelenmeyi azaltmaya yardımcı olabilir.
Kullanım amacına göre ekran boyutu, çözünürlük, panel teknolojisi, yenileme hızı, tepki süresi, parlaklık, bağlantı seçenekleri ve güncel fiyat birlikte değerlendirilmelidir.