MSI MPG 346CQRF X24
Öne çıkanlar
- Daha düşük tepki süresi
- Daha yüksek parlaklık
- Daha yeni model
- Daha yüksek genel puan
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
| Ürün |
MSI MPG 346CQRF X24
80
|
LG UltraGear 34G630A-B
79
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
19.699 TL
ebrarbilgisayar.com
Mağazaya Git
|
En uygun fiyat
20.481 TL
DEY ELEKTRONİK
Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
| Temel Özellikler | ||
| Ekran Boyutu | 34 inç | 34 inç |
| Yenileme Hızı | 240 Hz | 240 Hz |
| Panel Teknolojisi | VA | VA |
| Çözünürlük Standardı | UWQHD | UWQHD |
| HDMI Girişi | 2 adet | 2 adet |
| USB-C | Var | Var |
| DisplayPort | Var | Var |
| Hoparlör | Yok | Var |
| Fiyat | 19.699 TL | 20.481 TL |
| EKRAN | ||
| Ekran Boyutu (İnç) | 34 İnç | 34 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 86.4 cm | 86.7 cm |
| Ekran Teknolojisi | VA | VA |
| Ekran Çözünürlüğü | 3440x1440 piksel | 3440x1440 piksel |
| Çözünürlük Standardı | UWQHD | UWQHD |
| Yenileme Hızı | 240 Hz | 240 Hz |
| Dual Mode | Yok | Yok |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 48~240 Hz | - |
| Ekran En-Boy Oranı | 21:9 | 21:9 |
| Piksel Yoğunluğu | 110 PPI | 110 PPI |
| Piksel Aralığı | 0.232 mm | 0.232 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 4000:1 | 4000:1 |
| Kontrast Oranı (Dinamik) | 100.000.000:1 | - |
| Parlaklık (Tipik) | 400 cd/m² | 300 cd/m² |
| Parlaklık (Maks) | 400 cd/m² | - |
| Tepki Süresi | 0.5 ms | 1 ms |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar | 1.07 Milyar |
| Renk Derinliği | 10 (8 bit+FRC) bit | - |
| Ekran Panel Tipi | Kavisli (Curved) | Kavisli (Curved) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º | 178 º |
| Adobe RGB Desteği | Var | - |
| Adobe RGB Kapsamı | 85 % | - |
| sRGB Desteği | Var | - |
| sRGB Kapsamı | 110 % | - |
| DCI-P3 Desteği | Var | Var |
| DCI-P3 Kapsamı | 85 % | 95 % |
| Ekran Özellikleri | Adaptive-Sync, Titreşimi Azaltma (Flicker-free), Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter), Resim İçinde Resim (PiP), Resim Yanında Resim (PbP) | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium, HDR (High Dynamic Range), HDR10, Titreşimi Azaltma (Flicker-free), Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter), Resim İçinde Resim (PiP), Resim Yanında Resim (PbP) |
| Diğer Ekran Özellikleri | Arka Aydınlatma, KVM, VESA DisplayHDR 400, Arka Aydınlatma (RGB), Kavis Yarıçapı (1500R), Konsol Desteği: 2560x1440 @ 120Hz, MSI Mystic Light, Rapid VA, Yansımasız (Anti-glare), 0.5 ms Tepki Süresi (GTG) | Display Stream Compression (DSC), VESA DisplayHDR 400, Black Stabilizer, Dynamic Action Sync (DAS), Fabrika Çıkış Kalibrasyon, HDR Effect, Kavis Yarıçapı (1500R), Yansımasız (Anti-glare) |
| Akıllı Monitör (Smart Monitor) | Yok | Yok |
| BAĞLANTILAR | ||
| HDMI (Type A) | Var | Var |
| HDMI Versiyonu | 2.1 | 2.1 |
| HDMI Özellikleri | HDMI-CEC | - |
| HDMI Giriş Adedi | 2 | 2 |
| DisplayPort (DP) | Var | Var |
| DisplayPort Versiyonu | 1.4a | 1.4 |
| DisplayPort Özellikleri | High Bit Rate 3 (HBR3) | - |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 | 1 |
| USB-C (Type-C) | Var | Var |
| USB-C (Type-C) Özellikleri | USB-C PowerDelivery (PD), USB-C DisplayPort, USB-C PowerDelivery (PD) 98W | USB-C PowerDelivery (PD), USB-C PowerDelivery (PD) 15W, USB-C DisplayPort |
| USB-C (Type-C) Adedi | 1 | 1 |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok | Yok |
| DVI | Yok | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Var | Var |
| USB-A (Type-A) Versiyonu | 2.0 | USB 3.2 Gen 1 |
| USB-A (Type-A) Adedi | 2 | 2 |
| USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) | Var | Yok |
| Kulaklık Çıkış (3.5mm) | Var | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok | Yok |
| Kensington Kilidi | Var | Var |
| STANT | ||
| Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) | Var | Var |
| Tilt Aralığı (-) | -5 º | -5 º |
| Tilt Aralığı (+) | +15 º | +20 º |
| Sağa-Sola Döndürme (Swivel) | Var | Var |
| Swivel Aralığı (-) | -30 º | -30 º |
| Swivel Aralığı (+) | +30 º | +30 º |
| Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) | Yok | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Var | Var |
| Yükseklik Ayarı Ölçüsü | 110 mm | 120 mm |
| Stant Rengi | Siyah | Siyah |
| TASARIM & BOYUTLAR | ||
| Ekran Genişliği (Standlı) | 808 mm | 816.2 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 537.9 mm | 579.8 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 111.9 mm | 312.2 mm |
| Ekran Genişliği | 808 mm | 816.2 mm |
| Ekran Yüksekliği | 363.9 mm | 361.4 mm |
| Ekran Derinliği | 111.9 mm | 108.1 mm |
| Ekran Ağırlığı | 5.4 kg | 7 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 6.95 kg | 9.1 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah | Siyah |
| VESA Desteği | Var | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm | 100x100 mm |
| GÜÇ | ||
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F | G |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 31 kWh | 32 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G | G |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 54 kWh | 61 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W | 0.3 W |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Hoparlör | Yok | Var |
| Yıl | 2026 | 2025 |
| Kullanım Amacı | Oyun | Oyun |
| Seri | MSI MPG | LG UltraGear G6 |
| Hoparlör Gücü (RMS) | - | 10 W |
| DÖKÜMAN & YAZILIM | ||
| Kullanım Kılavuzu | MSI MPG 346CQRF X24 Monitör Kullanım Kılavuzu | - |
MSI MPG 346CQRF X24, hesaplanan genel değerlendirmede 80/100 puanla öne çıkıyor.
Ekran tarafında MSI MPG 346CQRF X24 avantajlı görünüyor.
Oyun performansı tarafında MSI MPG 346CQRF X24 avantajlı görünüyor.
Bağlantı seçenekleri tarafında MSI MPG 346CQRF X24 avantajlı görünüyor.
Multimedya özellikleri tarafında LG UltraGear 34G630A-B avantajlı görünüyor.
Tasarım ve güncellik tarafında MSI MPG 346CQRF X24 avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Seçtiğiniz monitörlere benzer teknik özellik ve fiyat seviyesindeki alternatif karşılaştırmalar.
MSI MPG 346CQRF X24 daha büyük ekran boyutuna sahiptir. Karşılaştırılan değerler sırasıyla 34.00 inç ve 34.00 inçtir.
MSI MPG 346CQRF X24 daha yüksek yenileme hızına sahiptir. Yüksek Hz değeri özellikle oyunlarda daha akıcı görüntü sağlayabilir.
MSI MPG 346CQRF X24 daha düşük tepki süresine sahiptir. Daha düşük milisaniye değeri hareketli görüntülerde gölgelenmeyi azaltmaya yardımcı olabilir.
Kullanım amacına göre ekran boyutu, çözünürlük, panel teknolojisi, yenileme hızı, tepki süresi, parlaklık, bağlantı seçenekleri ve güncel fiyat birlikte değerlendirilmelidir.