Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R23G
42
24.033 TL
Ekran Boyutu15.6 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliAMD Ryzen 7 5825U
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R23G Avantajları
  • 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 8 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
  • HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
  • Bluetooth 5.1 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
  • 512 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
  • 60 Hz ekran yenileme hızı günümüz standartlarına göre düşük
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiNotebook
Ürün AmacıGenel Kullanım
Ürün AilesiAcer Aspire Go 15
Ürün SerisiAG15-42P
İşletim SistemiFreeDOS
EKRAN
Ekran Boyutu15.6 İnç
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080 Piksel
Ekran Yenileme Hızı60 Hz
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:9
Yansımasız Mat EkranVar
TASARIM
Genişlik362.9 mm
Derinlik237.5 mm
Kalınlık19.9 mm
Ağırlık1.80 kg
RenkGümüş
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıAMD
İşlemci SerisiAMD Ryzen 7
İşlemci ModeliAMD Ryzen 7 5825U
İşlemci Temel Frekans2.0 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans4.50 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2022
İşlemci Çekirdeği8 Adet
Sanal Çekirdek16 Adet
İşlemci Önbellek16 MB
Transistör Mesafesi7 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)15 W
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek TürüDDR4
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu512 GB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 3.0)
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi2
USB 3.x ÖzellikleriUSB 3.2 Gen 1
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi2
USB Type-C ÖzellikleriUSB-C 3.2 Gen 2 (x2)
HDMIVar
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
HDMI ÖzellikleriHDCP Desteği
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.1
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
PİL & DİĞER
Parmak İzi OkuyucuYok
Klavye Arka AydınlatmasıYok
Pil Gücü53.0 Wh
Pil ÖzellikleriLi-Ion (Lityum-İyon), Azami Çalışma Süresi:11 Saat
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon Graphics
Dahili Grafik Azami Frekans2 GHz