Acer Nitro V 15 ANV15-52A33
| 06-05-2026 | 104.166 TL |
Acer Nitro V 15 ANV15-52A33 Satıcı Fiyatları
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Nitro V 15 ANV15-52A33 Avantajları
- 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
- 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
- 300 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
- IPS panel ile geniş görüş açıları
- Bluetooth 5.1 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Acer Nitro V 15 (Yeni) |
| Ürün Serisi | ANV15-52 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 362.3 mm |
| Derinlik | 239.9 mm |
| Kalınlık | 23.5 mm |
| Ağırlık | 2.11 kg |
| Renk | Siyah |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-13620H |
| İşlemci Temel Frekans | 3.60 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.90 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Verimlilik Çekirdeği, 6 x Performans Çekirdeği |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 64 GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 4 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe) |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| GPU Çekirdek Hızı | 1455 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2497 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 3 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 2.Çeyrek |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | USB-C 3.2 Gen 2 |
| HDMI | Var |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
PİL & DİĞER
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 76.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon), Azami Çalışma Süresi 8 Saat |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.5 GHz |