Acer Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71-975M
97.173 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliIntel Core Ultra 9 275HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Acer Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71-975M Satıcı Fiyatları
97.174 TL Ücretsiz Kargo 35 dk önce
Acer Predator Helios Neo 16S Nh.qzfey.002 Core Ultra 9 275Hx 16Gb 1Tb Ssd Rtx5070-115W 16u0022 Wqxga 240Hz Dos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TEKNORYA
97.599 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
Acer Predator Helios Neo 16S NH.QZFEY.002 Core Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD RTX5070-115W 16u0022 WQXGA 240Hz Dos Taşınabilir B Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
97.599 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Acer Predator Helios Neo 16S NH.QZFEY.002 Core Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD RTX5070-115W 16u0022 Wqxga OLED 240Hz Dos Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB Satıcı: Teknorya
97.999 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
99.236 TL Ücretsiz Kargo 48 dk önce
İlk Fiyat 88.899 TL
Güncel Fiyat 97.173 TL
Fiyat Değişimi %9.3 artış
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71-975M Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 24 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • OLED ekran ile yüksek kontrast ve canlı renkler
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiAcer Predator Helios Neo 16S AI
Ürün SerisiPHN16S-71
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
Panel TipiOLED
Dokunmatik EkranYok
Değişken Yenileme Hızı ÖzellikleriNVIDIA G-SYNC
TASARIM
Ağırlık2.30 kg
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 9 275HX
İşlemci Temel Frekans2.70 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.40 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.10 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.60 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği24 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz), 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz)
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu1 TB
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 115W
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2025 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı8 GB
Ethernet (LAN/RJ45)Var
Ethernet ÖzellikleriGigabit (10/100/1000 Mbps)
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.4
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6E (802.11ax)
Pil Gücü76.0 Wh
Pil ÖzellikleriLi-Ion (Lityum-İyon)
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliIntel Graphics
Dahili Grafik Temel Frekans300 MHz
Dahili Grafik Azami Frekans1.9 GHz