Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512B2D
Bu laptop kimler için uygun?
Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512B2D Avantajları
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- Bluetooth 5.3 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
- 512 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
- 250 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü vasat
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | 2'si 1 Arada |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Asus ExpertBook B3 Flip |
| Ürün Serisi | B3402 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 14 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Yok |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Dokunmatik Ekran | Var |
TASARIM
| Genişlik | 329.0 mm |
| Derinlik | 223.9 mm |
| Kalınlık | 19.5 mm |
| Ağırlık | 1.61 kg |
| Renk | Siyah |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1335U |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 3.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği, 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 8 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | Tümleşik + 1 Yuva |
| Arttırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 40 GB |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 SSD PCI 4.0 |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port, USB 4.0, Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery |
| HDMI | Var |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.0a |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
PİL & DİĞER
| Kart Okuyucu | Var |
| Kart Okuyucu Özellikleri | microSD Kart Okuyucu |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Kamera Özellikleri | 720p (Kapatılabilir), 2 Adet Mikrofon |
| Klavye Özellikleri | Sıvı Dökülmesine Dirençli |
| Diğer Özellikler | Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) |
| Pil Gücü | 50.0 Wh |
| Pil Hücre Sayısı | 3 Hücreli |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.25 GHz |