Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512B2D004
Bu laptop kimler için uygun?
Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512B2D004 Avantajları
- 24 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
EKRAN
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
TASARIM
| Genişlik | 329.0 mm |
| Derinlik | 223.9 mm |
| Kalınlık | 19.5 mm |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1335U |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 3.40 GHz |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 24 GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Toplam Bellek Yuvası | Tümleşik + 1 Yuva |
| Arttırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 40 GB |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.25 GHz |