Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D
Bu laptop kimler için uygun?
Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D Avantajları
EKRAN
| Ekran Boyutu | 14 İnç |
TASARIM
| Genişlik | 329.0 mm |
| Derinlik | 223.9 mm |
| Kalınlık | 19.5 mm |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1335U |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 3.40 GHz |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.25 GHz |