Asus ROG Strix G16 G614JVR-N3096-16
70
138.782 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)48
Islemci ModeliIntel Core i9-14900HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Asus ROG Strix G16 G614JVR-N3096-16 Satıcı Fiyatları
138.783 TL Ücretsiz Kargo 40 dk önce
141.999 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
146.271 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 138.999 TL
Güncel Fiyat 138.782 TL
Fiyat Değişimi %0.2 düşüş
Bu laptop kimler için uygun?
Asus ROG Strix G16 G614JVR-N3096-16 Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 48 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 24 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiAsus ROG Strix G16 (2024)
Ürün SerisiG614 (2024)
İşletim SistemiFreeDOS
EKRAN
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1200 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
Yansımasız Mat EkranVar
Değişken Yenileme Hızı ÖzellikleriNVIDIA G-SYNC
TASARIM
Genişlik354.0 mm
Derinlik264.0 mm
Kalınlık30.4 mm
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core i9
İşlemci ModeliIntel Core i9-14900HX
İşlemci Temel Frekans2.20 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.80 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans1.60 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.10 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2024
İşlemci Çekirdeği24 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları8 x Performans Çekirdeği (2.2 - 5.8 GHz), 16 x Verimlilik Çekirdeği (1.6 - 4.1 GHz)
Sanal Çekirdek32 Adet
İşlemci Önbellek36 MB
Transistör Mesafesi10 nm
BELLEK
Bellek (RAM)48 GB
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu4 TB
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 4060 140W
GPU Çekirdek Hızı1470 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2370 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR6
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2023 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı8 GB
USB Type-C Adedi2
USB Type-C ÖzellikleriDisplay Port (x1), Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1)
PİL & DİĞER
Kamera ÖzellikleriGürültü Engelleme, 2 Adet Mikrofon, 720p
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik Modeli14.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
Dahili Grafik Azami Frekans1.65 GHz