Asus ROG Strix G16 G614PH (16GB/512SSD/W11H)
74.898 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliAMD Ryzen 9 8940HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Home W
Asus ROG Strix G16 G614PH (16GB/512SSD/W11H) Satıcı Fiyatları
74.898 TL Ücretsiz Kargo 41 dk önce
76.054 TL Ücretsiz Kargo 41 dk önce
Asus Rog Strix G16 Amd Ryzen 9 8940HX 16-Gbddr5 512 GB SSD RTX5050-8GB 115W Windows 11 Home 16u0022 165Hz Wuxga G614PH-RV056AT20 - 16 GB Satıcı: ATATECH
82.130 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Asus Rog Strix G16 R9 8940Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx5050/8Gb 165Hz 16u0022 Wuxga W11h Gaming Laptop G614ph Satıcı: Per4mance
85.094 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
89.513 TL Ücretsiz Kargo 40 dk önce
92.407 TL Ücretsiz Kargo 57 dk önce
ASUS Rog Strix G16 R9 8940HX 16GB 512GB SSD RTX5050/8GB 165Hz 16u0022 WUXGA W11H Gaming Laptop G614PH Satıcı: Per4mancex
93.123 TL Ücretsiz Kargo 25 dk önce
İlk Fiyat 74.977 TL
Güncel Fiyat 74.898 TL
Fiyat Değişimi %0.1 düşüş
Bu laptop kimler için uygun?
Asus ROG Strix G16 G614PH (16GB/512SSD/W11H) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 16 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 300 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
Dezavantajları
  • 512 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiAsus ROG Strix G16 (2025)
Ürün SerisiG614 (2025)
İşletim SistemiWindows 11 Home
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
Ekran Parlaklığı300 Nit
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Değişken Yenileme Hızı ÖzellikleriAdaptive-Sync
Ekran Diğer Özellikler3 ms Tepki Süresi
TASARIM
Genişlik354.0 mm
Derinlik264.0 mm
Kalınlık30.4 mm
Ağırlık2.50 kg
RenkSiyah
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıAMD
İşlemci SerisiAMD Ryzen 9
İşlemci ModeliAMD Ryzen 9 8940HX
İşlemci Temel Frekans2.40 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.30 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği16 Adet
Sanal Çekirdek32 Adet
İşlemci Önbellek64 MB
Transistör Mesafesi5 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)55 W
İşlemci TeknolojileriAMD Enhanced Virus Protection (NX bit)
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5200 MHz
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (HDD)Yok
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu512 GB
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5050
GPU Çekirdek Hızı2310 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2570 MHz
GPU Transistör Mesafesi3 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2025 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı8 GB
USB 3.x Adedi2
USB 3.x ÖzellikleriUSB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
Bluetooth Özellikleri5.3
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi Diğer ÖzelliklerTriple Band (Üç Kanal)
PİL & DİĞER
Kamera ÖzellikleriGürültü Engelleme, 2 Adet Mikrofon, 1080p
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Klavye Özellikleri4 Bölgeli RGB Aydınlatma
Pil Gücü90.0 Wh
Pil Hücre Sayısı4 Hücreli
Pil ÖzellikleriLi-Ion (Lityum-İyon)
Hızlı Şarj ÖzelliğiVar
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 610M
Dahili Grafik Temel Frekans2200 MHz