Asus ROG Zephyrus G14 GA403GM-SY117
67
124.999 TL
Ekran Boyutu14.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 465
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 06-05-2026 | 124.999 TL |
Asus ROG Zephyrus G14 GA403GM-SY117 Satıcı Fiyatları
Asus ROG Zephyrus G14 GA403GM-SY117 Intel Core Ultra 9 465 16 GB 1TB SSD RTX 5060 Freedos 14u0022 Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB
Satıcı: Hepsiburada
124.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
124.999 TL
Güncel Fiyat
124.999 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu laptop kimler için uygun?
Bu laptop özellikle oyuncular ve akıcı görsel deneyim arayanlar, çoklu görev ve yaratıcı iş akışlarına odaklanan profesyoneller, grafik ve tasarım uygulamaları için güçlü GPU arayanlar için uygun bir modeldir. Teknik özellikleri sayesinde hem günlük kullanımda hem de performans gerektiren senaryolarda dengeli bir deneyim sunar.
Asus ROG Zephyrus G14 GA403GM-SY117 Avantajları
- 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- LPDDR5x RAM ile yüksek hızlı performans
- 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
- 120 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
- OLED ekran ile yüksek kontrast ve canlı renkler
- HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
- Bluetooth 5.4 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Ultrabook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | Asus ROG Zephyrus G14 (2026) |
| Ürün Serisi | GA403 (2026) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1800 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Panel Tipi | OLED |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Değişken Yenileme Hızı Özellikleri | NVIDIA G-SYNC |
| Ekran Diğer Özellikler | MUX Switch, NVIDIA Advanced Optimus, Pantone Sertifikalı, ROG Nebula Ekran |
TASARIM
| Genişlik | 311.0 mm |
| Derinlik | 220.0 mm |
| Kalınlık | 16.3 mm |
| Ağırlık | 1.50 kg |
| Renk | Gümüş |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | Ryzen AI 9 |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen AI 9 465 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.00 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2.00 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 3.30 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2026 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4x Zen 5, 6x Zen 5c |
| Sanal Çekirdek | 20 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 28 W |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Enhanced Virus Protection (NX bit), AMD EXPO Memory Overclocking Technology, Curve Optimizer Voltage Offsets, Multithreading (SMT), Precision Boost Overdrive |
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
| NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı | AMD Ryzen AI |
| NPU TOPS (Int8) | 73 |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Bellek Frekansı | 7500 MHz |
| Bellek Türü | LPDDR5x |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 16 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | Yok |
| Arttırılabilir Bellek | Yok |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 SSD |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5060 90W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1455 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2545 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 3 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 2.Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate, DLSS 4, G-SYNC, NVIDIA GPU Boost, NVIDIA Reflex 2, PCI Express Gen 5, Resizable BAR, Vulkan RT API & OpenGL 4.6, 1x 9th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port, USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps), USB-C 3.2 Gen 2, 40 Gbps Veri Aktarım Hızı (x1) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery |
| HDMI | Var |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | FRL Desteği |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.4 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
PİL & DİĞER
| Kart Okuyucu | Var |
| Kart Okuyucu Özellikleri | microSD Kart Okuyucu |
| Kamera Özellikleri | Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma), Gürültü Engelleme, 3 Adet Mikrofon, 1080p Kızılötesi |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | RGB Aydınlatma (16M Renk) |
| Diğer Özellikler | Amplifikatör, AURA SYNC (Aydınlatma), Aydınlatma (Slash Lighting), Dolby Atmos Ses, Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin), 2 Adet Tweeter, 4 Adet Hoparlör (Dual Force Woofer) |
| Pil Gücü | 73.0 Wh |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon), 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 880M |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 2900 MHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AMD FreeSync, AMD SmartAccess Memory, AMD SmartShift MAX, DirectX 12, DisplayPort 2.1 |