Asus TUF Gaming F16 FX607VUA36-RL141A36
67
100.996 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)64
Islemci ModeliIntel Core 5 210H
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 10 Pro W
Asus TUF Gaming F16 FX607VUA36-RL141A36 Satıcı Fiyatları
Asus Tuf Gaming F16 FX607VUA36-RL141A36 İntel Core 5 210H 64GB 4TB SSD RTX4050 Windows 10 Pro 16u0022 Wuxga 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar En Ucuz Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
100.997 TL Ücretsiz Kargo 38 dk önce
Asus Tuf Gaming F16 FX607VUA36-RL141A36 İntel Core 5 210H 64GB 4TB SSD RTX4050 Windows 10 Pro 16u0022 Wuxga 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
107.506 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
108.560 TL Ücretsiz Kargo 44 dk önce
İlk Fiyat 105.054 TL
Güncel Fiyat 100.996 TL
Fiyat Değişimi %3.9 düşüş
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Asus TUF Gaming F16 FX607VUA36-RL141A36 Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 8 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 144 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 300 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
  • HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
  • Bluetooth 5.3 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
  • Düşük kontrast ve renkler
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiLaptop
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiASUS TUF Gaming F16
Ürün SerisiFX607
İşletim SistemiWindows 10 Pro
EKRAN
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1200 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı144 Hz
Ekran Parlaklığı300 Nit
Panel TipiIPS Seviyesine Yakın
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Değişken Yenileme Hızı ÖzellikleriNVIDIA G-SYNC
Ekran Diğer Özellikler%90 Ekran Gövde Oranı, NVIDIA Advanced Optimus
TASARIM
Genişlik354.0 mm
Derinlik251.0 mm
Kalınlık26.7 mm
Ağırlık2.20 kg
RenkKoyu Gri
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core 5
İşlemci ModeliIntel Core 5 210H
İşlemci Temel Frekans2.20 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans4.80 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans1.60 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans3.60 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2024
İşlemci Çekirdeği8 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları4 x Performans Çekirdeği (2.20 - 4.80 GHz), 4 x Verimlilik Çekirdeği (1.60 - 3.60 GHz)
Sanal Çekirdek12 Adet
İşlemci Önbellek12 MB
Transistör Mesafesi10 nm
BELLEK
Bellek (RAM)64 GB
Bellek TürüDDR5
Toplam Bellek Yuvası2 Adet
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu4 TB
Depolama Desteği2 x M.2 SSD
HARİCİ GRAFİK
Harici Grafik İşlemcisi (GPU)Var
GPU MarkasıNVIDIA
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 4050 140W
GPU Çekirdek Hızı1605 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2370 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR6
GPU Bellek Arayüzü96 bit
GPU Çıkış Yılı2023 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı6 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi2
USB 3.x ÖzellikleriUSB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi2
USB Type-C İle Hızlı ŞarjVar
USB Type-C Hızlı Şarj ÖzellikleriPower Delivery (x1)
HDMIVar
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
HDMI ÖzellikleriFRL Desteği
Ethernet (LAN/RJ45)Var
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.3
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi Diğer ÖzelliklerDual Band
PİL & DİĞER
Kamera ÖzellikleriGürültü Engelleme, 2 Adet Mikrofon, 720p
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Klavye ÖzellikleriTek Bölgeli RGB Aydınlatma
Pil Gücü56.0 Wh
Pil Hücre Sayısı4 Hücreli
Pil ÖzellikleriLi-Ion (Lityum-İyon)
Darbelere DayanıklılıkVar
Dayanıklılık StandardıMIL-STD 810H
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliIntel Graphics
Dahili Grafik Azami Frekans1.4 GHz