Asus TUF Gaming F16 FX608JHRA41-RV052A41
Asus TUF Gaming F16 FX608JHRA41-RV052A41 Satıcı Fiyatları
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Asus TUF Gaming F16 FX608JHRA41-RV052A41 Avantajları
- 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 16 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
- 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
| Ürün Serisi | FX608 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
TASARIM
| Genişlik | 354.0 mm |
| Derinlik | 269.0 mm |
| Kalınlık | 27.3 mm |
| İşlemci Temel Frekans | 3.70 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.20 GHz |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 4 TB |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5050 115W |
| GPU Çekirdek Hızı | 2310 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2570 MHz |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.6 GHz |