Asus Vivobook S14 M3407KA-SF046W
51
48.900 TL
Ekran Boyutu14.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 7 350
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Home W
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 03-03-2026 | 48.905 TL |
| 16-03-2026 | 48.684 TL |
| 27-03-2026 | 48.900 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu laptop kimler için uygun?
Bu laptop özellikle çoklu görev ve yaratıcı iş akışlarına odaklanan profesyoneller için uygun bir modeldir. Teknik özellikleri sayesinde hem günlük kullanımda dengeli bir deneyim sunar.
Asus Vivobook S14 M3407KA-SF046W Avantajları
- 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 8 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- 300 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
- IPS panel ile geniş görüş açıları
- HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
- Bluetooth 5.4 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı günümüz standartlarına göre düşük
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Ultrabook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Asus VivoBook S14 |
| Ürün Serisi | M3407 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Yok |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Diğer Özellikler | %87 Ekran Gövde Oranı, TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası, 0.2 ms Tepki Süresi, 1.07 Milyar Renk, 95% DCI-P3 |
TASARIM
| Genişlik | 315.2 mm |
| Derinlik | 223.4 mm |
| Kalınlık | 18.6 mm |
| Ağırlık | 1.40 kg |
| Renk | Gümüş |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | Ryzen AI 7 |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen AI 7 350 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.00 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2.00 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 3.50 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x 3.5 GHz AMD Zen 5c, 4 x 5.0 GHz AMD Zen 5 |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 16 MB |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 28 W |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Enhanced Virus Protection (NX bit), Precision Boost Overdrive |
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
| NPU TOPS (Int8) | 50 |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 16 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | 1 Adet |
| Arttırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 32 GB |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 2280 PCIe 4.0 |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.1 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port, USB-C 3.2 Gen 1, 5 Gbps Veri Aktarım Hızı |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery |
| HDMI | Var |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | TMDS Desteği |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.4 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
PİL & DİĞER
| Kamera Özellikleri | Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma), FHD Kızılötesi, Kapatılabilir, 2 Adet Mikrofon |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Diğer Özellikler | Güvenilir Platform Modülü (TPM)(Yazılım) |
| Pil Gücü | 70.0 Wh |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon) |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD 810H |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 860M |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 3 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AMD FreeSync, AMD SmartAccess Memory, AMD SmartShift MAX, DirectX 12, DisplayPort 2.1, Graphics Core 8, Miracast |