Casper Excalibur G870.240H-DN60R-C
Bu laptop kimler için uygun?
Casper Excalibur G870.240H-DN60R-C Avantajları
- 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
- 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
| Ürün Serisi | G870 (DDR5) |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
TASARIM
| Kalınlık | 24.0 mm |
| İşlemci Modeli | Intel Core 7 240H |
| İşlemci Temel Frekans | 2.50 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.20 GHz |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 1.80 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 4.00 GHz |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 4 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| SSD Disk Yapılandırması | 2048 GB + 2048 GB |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5060 115W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1455 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2497 MHz |
| Diğer Özellikler | Dolby Digital Ses, 2 x 2W Hoparlör |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.55 GHz |