Casper Excalibur G911.1390-DF90X-C
| 06-05-2026 | 300.000 TL |
Casper Excalibur G911.1390-DF90X-C Satıcı Fiyatları
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Casper Excalibur G911.1390-DF90X-C Avantajları
- 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 24 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
- 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
- 500 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
- IPS panel ile geniş görüş açıları
- Bluetooth 5.2 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Casper Excalibur |
| Ürün Serisi | Excalibur G911 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1440 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Ekran Parlaklığı | 500 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Diğer Özellikler | %100 sRGB, 5 ms Tepki Süresi |
TASARIM
| Kalınlık | 27.3 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| Renk | Gri |
| Gövde Malzemesi | Metal |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i9-13900HX |
| İşlemci Temel Frekans | 3.90 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 24 Adet |
| Sanal Çekirdek | 32 Adet |
| İşlemci Önbellek | 36 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Sabit Disk (SSHD) | Yok |
| Flash Bellek | Yok |
| Optik Okuyucu | Yok |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
| GPU Çekirdek Hızı | 1455 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2040 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 256 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 1. Çeyrek |
| GPU Bellek Miktarı | 16 GB |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 2.x | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) |
| HDMI | Var |
| VGA (Mini D-Sub) | Yok |
| Mini DisplayPort | Var |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Var |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Killer Wi-Fi 6E (802.11ax 6 GHz) |
PİL & DİĞER
| Kamera Özellikleri | 720p |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | RGB Aydınlatma (16M Renk) |
| Diğer Özellikler | Dolby Digital Ses |
| Pil Gücü | 64.0 Wh |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.65 GHz |