Casper Excalibur G915.240H-DN60X-C
| 06-05-2026 | 99.756 TL |
Casper Excalibur G915.240H-DN60X-C Satıcı Fiyatları
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Casper Excalibur G915.240H-DN60X-C Avantajları
- 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
- 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
- 350 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
- IPS panel ile geniş görüş açıları
Dezavantajları
- Bluetooth ile yavaş kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Casper Excalibur |
| Ürün Serisi | Excalibur G915 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Ekran Parlaklığı | 350 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %100 sRGB, 178 Derece Görüş Açısı, MUX Switch |
TASARIM
| Kalınlık | 20.5 mm |
| Ağırlık | 2.30 kg |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Metal |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core 7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core 7 240H |
| İşlemci Temel Frekans | 2.50 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.20 GHz |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 1.80 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 4.00 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2024 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Verimlilik Çekirdeği, 6 x Performans Çekirdeği |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 4 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 SSD |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5060 115W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1455 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2497 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 3 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 2.Çeyrek |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB 3.x Özellikleri | 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps), 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.4, Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps), USB 3.2 |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery (100W) |
| HDMI | Var |
| Mini DisplayPort | Var |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mini DisplayPort Özellikleri | V1.4 |
PİL & DİĞER
| Kamera Özellikleri | 720p |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | 4 Bölgeli RGB Aydınlatma, Tüm Tuşlara Aynı Anda Basabilme |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses, 2 x 2W Hoparlör |
| Pil Gücü | 80.0 Wh |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | Intel Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.55 GHz |