Casper Excalibur G915.240H-EF60A-C
| 06-05-2026 | 94.952 TL |
Casper Excalibur G915.240H-EF60A-C Satıcı Fiyatları
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Casper Excalibur G915.240H-EF60A-C Avantajları
- 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
- 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
| Ürün Serisi | Excalibur G915 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
TASARIM
| Kalınlık | 20.5 mm |
| İşlemci Modeli | Intel Core 7 240H |
| İşlemci Temel Frekans | 2.50 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.20 GHz |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 1.80 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 4.00 GHz |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 64 GB |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5060 115W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1455 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2497 MHz |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery (100W) |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses, 2 x 2W Hoparlör |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.55 GHz |